Novinky a aktuality


Ateliérové vánoční focení
Nabízíme možnost vánočního focení dětí v našem atelieru.

Cena focení 800,- + DPH.

V ceně je 10 ks upravených foto na CD dle vlastního výběru.

STOLNÍ A NÁSTĚNNÉ KALENDÁŘE VYSOČINA 2018

Tak jako každý rok, i letos máme v nabídce stolní a nástěnné kalendáře Vysočina ve fotografii Vladimíra Kunce.
Kalendáře je možné zakoupit v našem fotoateliéru.

.

MATURITNÍ PLES - fotokoutek, natáčení a fotografování
Maturitní ples jedině od nás!

- v přísálí rozložíme svůj fotokoutek pro okamžitou fotografii, kde Vám bude k dispozici po celou dobu plesu fotografka, fotografie si odnesete ihned s sebou ( cena foto 15x20 cm od  30,-). Foto si můžete pořídit i se srandovními kartičkami s nápisy a rekvizitami.

 -z Vašeho maturitního plesu Vám natočíme reportáž v HD kvalitě, s titulky, efekty a atraktivním střihem, dostanete klasické DVD v originálním obalu, nebo Vám film ve vyšší kvalitě uložíme na virtuálním úložišti ke stažení. Cena od 200,- za DVD (při odběru celé třídy).

- z Vašeho maturitního plesu Vám nafotíme reportáž, dostanete DVD s upravenými fotografiemi ve vysoké kvalitě, ze všech fotografií Vám vyrobíme slideshow s Vašimi oblíbenými písničkami. Cena od 170,- za DVD (při odběru celé třídy).

- na památku na školní léta Vám natočíme videoklip přímo u Vás ve škole – cena viz. dohoda

- pro třídního učitele dvd s filmem a fotografiemi zdarma.

Rezervace příjmáme na e-mailu: video-kunc@email.cz, tel. 569 426 427 nebo osobně v našem atelieru - Beckovského ul. 2179, HB.


První svaté přijímání Havlíčkův Brod
Objednávky na fotografie z Prvního svatého přijímání v Havlíčkově Brodě 28.5. 2017 zasílejte na email: video-kunc@email.cz
Do objednávky napište svoje jméno, čísla objednaných fotografií, počet a velikost. Fotografie budou zhotoveny zhruba do týdne od objednání.
Cena fotografií: velikost 10x15 cm....á 20,-
                          velikost 13x18 cm...á 30,-
Hotové fotografie si můžete vyzvednout v našem atelieru:
Beckovského ul. 2179, HB.

První svaté přijímání Dolní Krupá
Objednávky na fotografie z Prvního svatého přijímání v Dolní Krupé zasílejte na email: video-kunc@email.cz
Do objednávky napište svoje jméno, čísla objednaných fotografií, počet a velikost. Fotografie budou zhotoveny zhruba do týdne od objednání.
Cena fotografií: velikost 10x15 cm....á 20,-
                          velikost 13x18 cm...á 30,-
Hotové fotografie si můžete vyzvednout v našem atelieru:
Beckovského ul. 2179, HB.

PRVNÍ SVATÉ PŘIJÍMÁNÍ - ČACHOTÍN 2017
Objednávky na fotografie z Prvního svatého přijímání v Čachotíně zasílejte na email: video-kunc@email.cz
Do objednávky napište svoje jméno, čísla objednaných fotografií, počet a velikost. Fotografie budou zhotoveny zhruba do týdne od objednání.
Cena fotografií: velikost 10x15 cm....á 20,-
                          velikost 13x18 cm...á 30,-
Hotové fotografie si můžete vyzvednout v našem atelieru:
Beckovského ul. 2179, HB.

TÝDEN ATELIÉROVÉHO FOCENÍ

V týdnu od 18.4. – 21.4. 2017  Vám nabízíme akci TÝDEN ATELIÉROVÉHO FOCENÍ ZDARMA. Fotografování probíhá v našem fotoateliéru. Fotíme: portréty, rodinné foto, děti, těhulky, akty, … U ateliérového focení nabízíme různá pozadí a využíváme i řadu rekvizit. Nabízíme Vám  fotografování v ateliéru, výběr tří nejlepších záběrů a základní úpravu vybraných záběrů. Vybrané záběry Vám vypálíme na CD, manipulační poplatek 50,-. Na fotografování je nutná rezervace předem. Objednávat se můžete od 7.4. 2017  na telefoním čísle 569 426 427 nebo na mailu video-kunc@email.cz.

Balíčky:

3 fotografie …….Zdarma  + man. poplatek 100,-              

Do 10ks fotek ….400,-    + man. poplatek 100,-                      

Do 20ks fotek ….800,-   + man. poplatek  100,-                         

Vše …………....….1100,-       + man. poplatek 100,-               (úprava jen 20ks)

Informace o dalších akcích, ukázku naší práce a informace o naší firmě naleznete na našich webových stánkách: www.fotokunc.cz, www.svatbykunc.cz,  a na facebooku na stránkách Fotoateliér Video_Foto_Kunc.

VALENTÝNSKÁ AKCE NA SVATEBNÍ FOTO A VIDEO

AKCE NA SVATEBNÍ FOTO A VIDEO

Pro páry, které se rozhodli říci si v tomto roce své "ANO" jsme připravili VALENTÝNSKOU AKCI na závazné objednávky přijaté v termínu od 1. února do 28. února 2017. AKCE platí na svatební foto nebo video.

Výše slevy záleží na Vámi zvoleném balíčku.

Kolekce OBŘAD……….....bez slevy

Kolekce SVATBA……..… sleva 500,-

Kolekce CELÝ DEN…….. sleva 1.000,-

Svatební foto nebo video je možno objednávat přes objednávkový formulář na www.svatbykunc.cz, telefonicky na čísle 569 426 427, mailem na: video-kunc@email.cz nebo v našem atelieru Beckovského ul. 2179, HB.

Těšíme se, že budeme moci zachytit Váš jedinečný svatební den.

TANEČNÍ 2016
Fotografie a DVD z Vašich tanečních budou umístěny na našem e-shopu tři dny po ukončení Vašich tanečních. Nyní jsou zde umístěny fotografie ze Žďáru nad Sázavou , Humpolce a Havlíčkova Brodu.  Pelhřimov od úterý. Objednávky zaslané do 10. prosince 2016 budou vyřízeny a případně rozesílány od 17. do 20.12.2016.

OBRAZOVÉ PUBLIKACE Z VAŠEHO REGIONU, MĚSTA, OBCE

Nabízíme Vám zpracování reprezentativní obrazové publikace z Vašeho regionu s fotografiemi pana Vladimíra Kunce. Kniha může být doplněna o DVD s videofilmem o regionu. Texty v knize bývají většinou v českém, anglickém a německém jazyce. Zpracováváme knihy menších formátů (150 x 150 mm) i velké obrazové knihy. Rádi vyhovíme Vašim požadavkům. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte.


KRKONOŠE obrazová publikace

Připravujeme obrazovou publikaci s názvem Krkonoše. Kniha bude na fotografiích pane Kunce zachycovat krásu Krkonoš. Jedná se o předělanou knihu Krkonoše do kapsy, která vyšla v rámci Edice do kapsy a nyní je již vyprodaná.

Rozměry knihy 23 x 23cm. DPC 390,-. Všechny texty a popisky fotografií jsou v třech jazycích – aj, nj, čj.PRODEJ A VÝDEJ KNIH

Knižky Zmizelý Havlíčkův Brod a Zmizelý Havlíčkův Brod 2 máme od 1. 10. 2015 v prodeji v našem ateliéru (VIDEO-FOTO-KUNC, Beckovského 2179, Havlíčkův Brod). Objednané knihy si můžete také již vyzvednout.

Knihy nabízíme za zvýhodněnou cenu á 350,-.

První a druhý díl za 650,-.

Zmizelý Havlíčkův Brod (první díl) je již vyprodaný. Připravujeme dotisk publikace na červen/ červenec 2016. Knihu si již nyní můžete objednávat u nás v ateliéru.

PŘEVOD VHS NA DVD

Máte doma nějaké záznamy na VHS kazetách o které byste neradi přišli? Nabízíme Vám jejich převod na DVD, neváhejte a kontaktujte nás.  Tyto magnetické záznamy mají omezenou životnost a mohou postupem času ztrácet kvalitu, byla by škoda o ně přijít.

·   Specializujeme se na přepis VHS, S-VHS videokazet nebo VHS-C, S-VHS-C na DVD video a optimalizací celého procesu za zachování té nejlepší kvality obrazu i zvuku.

·   Neuchováváme žádné kopie vašich záznamů -> maximální diskrétnost a ochrana vašich soukromých záznamů.

·   Máme krátké dodací lhůty – do týdne zakázku zpracujeme.

·   Převádíme také ostatní kazety z videokamer ve formátech: MiniDV, Video 8, Hi8, Digital 8.

PŘEDÁNÍ OBJEDNANÝCH KNIH

Předání objednaných knih Zmizelý Havlíčkův Brod a Zmizelý Havlíčkův Brod 2 bude možné od 1. 10. 2015 v našem ateliéru v Beckovského ulici, nebo při křtu knihy 30. 9. 2015 od 14.00 do 17.00 hodin na Havlíčkově náměstí v Havlíčkově Brodě. Knihy Vám také můžeme zaslat na dobírku (poštovné a balné 90Kč).

Otevírací doba ateliéru:

Po: 7.30 – 12.00, 12.30 – 16.30

Út: 7.30 – 12.00, 12.30 – 16.00

St: 7.30 – 12.00, 12.30 – 16.30

Čt: 7.30 – 12.00, 12.30 – 16.00

Pá: 7.30 – 12.00, 12.30 – 15.00

ZMIZELÝ HAVLÍČKŮV BROD 2

30. 9. 2015 na Havlíčkově náměstí pokřtíme knihu Zmizelý Havlíčkův Brod 2. Jedná se o druhý díl publikace Zmizelý Havlíčkův Brod. V druhém díle jsou na historických snímcích zachyceny lokality Humpolecká, rybníky v Havlíčkově Brodě, park, Vagónka, a další. Texty k fotografiím doplnil pan Miloš Tajovský. Křest se uskuteční od 16.00 hodin, knihu si budeme moct zakoupit v našem stánku již od 14.00 hodin. Ke každé zakoupené knize dostanete malý dárek.

Nová kniha SANTINI
Dotisk právě vychází!
Santini

průvodce životem a dílem genia barokní gotiky

Jan Santini Aichel je jedním z nejvýznamějších architektů české historie.
Žil v letech 1677 - 1723 a jeho dílo se v stává mimořádně ceňeným.
Mezi jeho nejznámější stavby patří Poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře, katedrály v Sedleci u Kutné hory či v Kladrubech u Stříbra.
Poutavý životopis a popisy dalších dvaceti děl zpracovaných Stanislavem Růžičkou, který patří mezi přední znalce jeho díla jsou dokresleny barevnými fotografiemi
Vladimíra Kunce. Příležitost k putování po stopách geniálního architekta. 168 stran, více než 160 barevných fotografií. Česká a anglická verze.

ŠUMAVA genius loci

Pod tímto názven připravujeme vydání nové obrazové publikace zachycující krásy Národního parku Šumava. Na téměř 200 fotografií Vladimíra Kunce jsou zachyceny překrásné výhledy a pláně Šumavy, její  potoky, řeky a jezera. Nechybí ani kapitola tajemných slatí. Knihu doplňuje text pana Františka Kubů ve třech jazykových verzích. Formát B4, 152 stran, křída, pevná vazba V8, přebal, lamino. Knihu si již nyní můžete objednat za výhodnou cenu přes náš E -Shop

STOLNÍ KALENDÁŘ VYSOČINA 2015
Jako každý rok i letos jsme vydali stolní kalendář s názvem Vysočina 2015. Jedná se o týdenní kalendář s fotografiemi pana Kunce z celého Kraje Vysočina. Příjemným doplněním kalendáře je zveřejnění akcí, které se v našem kraji budou příští rok konat. Kalendář Vám tak přinese tip na nejeden pěkný výlet.
Kalendáře si můžete zakoupit v našem ateliéru a ve vybraných knihkupectvích na Vysočině. Doporučená prodejní cena je 85,-.


ZMIZELÝ HAVLÍČKŮV BROD
Kniha Zmizelý Havlíčkův Brod je mezi havlíčkobrodskými čtenáři velmi oblíbená a první vydání bylo během několika málo dní vyprodáno. Nyní vyšlo druhé vydání této knihy, které si stejně jako to první můžete zakoupit u nás v ateliéru. Cena publikace je 360,-.  Knihu si můžete také zakoupit na našem e-shopu.
TÝDEN ATELIÉROVÉHO FOCENÍ

V týdnu od 29. 9. – 4. 10. 2014 Vám nabízíme akci TÝDEN ATELIÉROVÉHO FOCENÍ ZDARMA. Fotografování probíhá v našem fotoateliéru. Fotíme: portréty, rodinné foto, děti, těhulky, akty, … U ateliérového focení nabízíme různá pozadí a využíváme i řadu rekvizit. Nabízíme Vám  fotografování v ateliéru, výběr tří nejlepších záběrů a základní úpravu vybraných záběrů. Vybrané záběry Vám vypálíme na CD, manipulační poplatek 50,-. Na fotografování je nutná rezervace předem. Objednávat se můžete od 15. 9. 2014 na telefoním čísle 569 426 427 nebo na mailu video-kunc@email.cz.

Balíčky:

3 fotografie …….Zdarma     + man. poplatek 100,-             100,- 

Do 10ks fotek ….400,-          + man. poplatek 50,-             450,-            

Do 20ks fotek ….800,-          + man. poplatek 50,-             850,-          

Vše …………….1100,-         + man. poplatek 50,-              1150,- (úprava jen 20ks)

Informace o dalších akcích, ukázku naší práce a informace o naší firmě naleznete na našich webových stánkách: www.fotokunc.cz, www.svatbykunc.cz,  a na facebooku na stránkách Fotoateliér Video_Foto_Kunc.

UKÁZKA Z ALETIÉROVÉHO FOCENÍ
Malá ukázka fotografií z týdnů ateliérového focení zdarma, které jsme pořádali k 20. výročí založení firmy.

SVATEBNÍ FOTOGRAFIE 2013
V roce 2013 si své „ANO“ řeklo mnoho párů, my jsme měli příležitost být u toho s několika z nich. Nyní se s Vámi chceme podělit o malou ukázku svatebních fotografií pořízených právě v roce 2013. Více informací a další ukázku nalezneta na www.svatbykunc.cz.

Zmizelý Havlíčkův Brod

Tak se jmenuje nová publikace pana Kunce a pana Tajovského, která zachycuje na zajímavých a málo zveřejňovaných snímcích proměny města od 40.let po současnost, převážně však v 70-tých a 80-tých letech minulého století. Je zaměřena především na lokality Louže, Smetanovo náměstí, autobusové nádraží a přeložka...at.

Publikaci si můžete zakoupit na našem e-shopu za sníženou cenu.

Autoři knihy Havlíčkobrodskou veřejnost zvou na představení knihy Zmizelý Havlíčkův Brod, které bude probíhat od 14,00 v pátek 20.6. 2014 u kašny na Havlíčkově náměstí v Havlíčkově Brodě. Při té příležitosti bude možnost si publikaci výhodně zakoupit. Představení knihy zakončíme v 17,00 hodin jejím pokřtěním vodou z kašny. Pozvánka: klikni na obrázek

POHLEDNICE ŠUMAVY

Rozšířili jsme naši nabídku pohlednic Šumavy o 12 panoramatických pohlednic. Nyní tedy nabízíme klasické pohlednice 10x15 cm – 12 motivů, její doporučená prodejní cena je 5,- až 6,-, nákupní cena 2,40Kč. Nově nabízíme panoramatické pohlednice – 12 motivů. Doporučená prodejní cena panoramatické pohlednice je 7,-, nákupní cena 3,90Kč. V případě zájmu Vás prosíme o vyplnění objednávky a zaslání na naši adresu. Pohlednice nabízíme do komisního prodeje i na fakturu. Při odběru na fakturu Vám budeme účtovat o 20% nižší cenu.


STOLNÍ A NÁSTĚNNÉ KALENDÁŘE – VYSOČINA 2015

Připravujeme vydání stolního a nástěnného kalendáře Vysočina 2015. Kalendáře můžeme doplnit firmám, městům a obcím jednobarevným nebo barevným přítiskem. Jednobarevný přítisk při objednání 40-ti a více kusů dáváme ke kalendářům zdarma.

Stolní kalendář je týdenní, zajímavostí jsou uvedené akce, které se na Vysočině v roce 2015 budou konat. Kalendáře Vám nabízíme za 60,- + DPH. Doporučená prodejní cena kalendáře je 85,-.

Nástěnný kalendář je měsíční, jeho doporučená prodejní cena je 140,-. Objednat si ho nyní můžete za 110,- + DPH. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte.

ZMIZELÝ BROD - nově připravovaná publikace

ZMIZELÝ BROD, tak se bude jmenovat nová obrazová publikace fotografií města z minulého století, kterou vydává Fotoatelier VIDEO-FOTO-KUNC. Prosíme majitele zajímavých záběrů o zapůjčení a spolupráci na knize. Hlavně máme zájem o foto z 60. až 80. let. minulého století. Děkujeme. Případné informace Vám podá Vladimír Kunc, video-kunc@email.cz, tel. 606 299 489.JIHLAVA MĚSTO V SRDCI VYSOČINY

Tak se jmenuje nová obrazová publikace z naší tvorby. Více než 200 fotografií ukazují  krásy města ve všech ročních obdobích. Knihu doplnil textem ve třech jazykových verzích pan Miloš Tajovský. Křest knihy se uskuteční v pondělí 25.listopadu 2013. Od 26.listopadu se bude publikace prodávat na našem e-shopu a u nás v ateliéru. Využijte akci PUBLIKACE 1+1 zdarma!  Dále publikaci prodávají vybraní knihkupci na Vysočině. Ukázky z publikace se Vám zobrazí, pokud kliknete zde.

PUBLIKACE 1+1 ZDARMA

V prosinci 2013 nabízíme akci na naše publikace 1+1 zdarma, kterou jsme připravili v rámci 20.výročí založení ateliéru. V kategorii velké obrazové publikace nabízíme tyto tituly: Vysočina toulky přírodou, Zakázaná Šumava, Žďár nad Sázavou město pod Zelenou horou, Havlíčkův Brod portrét města, Jihlava město v srdci Vysočiny (novinka, publikace bude v prodeji od 26.11. 2013). Z Edice do kapsy (obrazová publikace s DVD) nabízíme tituly: Krkonoše do kapsy, Havlíčkobrodsko do kapsy, Šumava do kapsy a Žďárské vrchy do kapsy.Ke každé zakoupené publikaci dostanete velkou obrazovou publikaci Jižní Čechy genius loci (I.vydání)zdarma. Publikace nutno zakoupit ve Fotoatelieru FOTO KUNC nebo objednat přes email video-kunc@email.cz. Akce se nevztahuje na objednávky přes e-shop.

TÝDNY FOCENÍ ZDARMA

K 20. výročí založení našeho fotoateliéru Vám v týdnech 18.11. – 22.11. a 2.12. – 6.12. 2013 nabízíme akci TÝDNY ATELIÉROVÉHO FOCENÍ ZDARMA. Fotíme portréty, rodinné foto, děti, těhulky, akty, atd. Nabízíme Vám fotografování v ateliéru, výběr tří nejlepších záběrů a základní úpravu vybraných záběrů. Vybrané záběry Vám vypálíme na CD, manipulační poplatek 50,-. Na fotografování je nutná rezervace předem. Objednávat se můžete od 12.11. 2013 na telefoním čísle 569 426 427 nebo na mailu video_kunc@email.cz.

STOLNÍ A NÁSTĚNNÉ KALENDÁŘE – VYSOČINA 2014

Stolní a nástěnný kalendář pro příští rok již máme k prodeji v našem ateliéru.

Stolní kalendář je týdenní, zajímavostí jsou uvedené akce, které se na Vysočině v roce 2014 budou konat. Doporučená prodejní cena kalendáře je 85,-.

Nástěnný kalendář je měsíční, jeho doporučená prodejní cena je 140,-.

Kalendáře můžete zakoupit také ve vybraných knihkupectvích na Vysočině.

 

AKCE FOCENÍ ZDARMA
Děkujeme všem, kteří jste se zúčastnili akce našeho fotoatelieru Týden atelierového focení zdarma. Nafotili jsme více než padesát rodin a jednotlivců, pořídili jsme několik stovek záběrů. S některými fotkami se můžete seznámit v galerii, když kliknete na obrázek. Celá akce byla uskutečněna v rámci 20. výročí našeho fotoatelieru a budou na ni v následujících měsících navazovat další zajímavé programy. V dubnu je to např. focení za poloviční ceny. Těšíme se na setkání s Vámi ve fotoatelieru firmy FOTO KUNC.
ukázky focení zde

AKCE DUBEN - focení za poloviční ceny (20 let FOTOATELIERU)

Pro velký zájem o akci Týden focení zdarma, která je již plně obsazena, jsme pro Vás na měsíc duben připravili akci, kdy budeme celý měsíc fotit za poloviční ceny.
Fotíme portréty, rodinné foto, těhotenské foto, děti, akty, …. ale i reklamní a technické záběry. Akce se nevztahuje na průkazkové fotografie.
Na focení je nutné se objednat předem, objednávat se můžete již nyní. Bližší informace Vám poskytneme na mailu video-kunc@email.cz a na tel. 569 426 427, 606 299 489

TÝDEN ATELIÉROVÉHO FOCENÍ ZDARMA

K 20. výročí založení našeho fotoateliéru Vám v týdnu od 25.3. – 29.3.2013 nabízíme akci TÝDEN ATELIÉROVÉHO FOTOGRAFOVÁNÍ ZDARMA

Na fotografování je nutná rezervace předem. Objednávat se můžete od 3.2.2013 na telefoním čísle 569 426 427 nebo na mailu video_kunc@email.cz.
Fotografování probíhá v našem fotoateliéru ( VIDEO-FOTO-KUNC, Beckovského 2179, Havlíčkův Brod). Informace o dalších akcích, ukázku naší práce a informace o naší firmě naleznete na našich webových stánkách: www.fotokunc.cz, www.svatbykunc.cz,  a na facebooku na stránkách Fotoateliér Video_Foto_Kunc.

AKCE JE JIŽ PLNĚ OBSAZENÁ. Pro velký zájem o tuto akci jsme si pro Vás připravili v měsíci dubnu focení za poloviční ceny. Bližší informace doplníme.

OBJEVTE SVOJI KRÁSU

Nově nyní spolupracujeme s vizážistkou a nabízíme Vám focení v ateliéru již od 600Kč.  Líčení a focení probíhá v pohodové atmosféře, kde o Vás bude pečovat tým profesionálů. Bližší informace a termíny focení Vám sdělíme a objednávat se můžete na našem e-mailu video-kunc@email.cz, nebo na telefoním čísle +420 569 426 427.

Získáte:
- líčení – fotomakeup (NUDE či večerní líčení)
- focení v ateliéru (cca 30 min)
- základní rady pro pózování
- vyretušované fotografie dle Vašeho přání na DVD
- vyvolané fotografie 15x20cm
- dárkový poukaz na poradenství v péči o pleť


Žďár nad Sázavou - Město pod Zelenou horou
Ve spolupráci s Městem Žďár nad Sázavou připravujeme vydání obrazové publikace o tomto městě a jeho okolí. Publikace bude tříjazyčná - čj, aj, nj. Formát publikace B4  (32x22 cm), křída, přebal, lamino, cca 144 stran.

Firmám nabízíme možnost se v této publikace při odběru knih zdarma prezentovat. Bližší informace o možnostech prezentace na emailu: video-kunc@email.cz.

Novoročenky PF 2013

Blíží se konec roku a proto si Vám dovolujeme nabídnout novoročenky 2012 z naší tvorby, foto - Ing. Vladimír Kunc.

 Výhody, které Vám nabízíme:

*      kvalitní ofset tisk (ne digitální kopie!)

*      křídový papír min. 300 g

*      výhodné ceny, množstevní slevy

*      dodání do 10.12.2012

*      možnost doplnění loga firmy

    

Nabízíme Vám také zpracování a vyhotovení individuální novoročenky 2013, které vytvoříme dle Vašich představ z Vámi dodaných podkladů – textu, loga, fotogragie nebo můžete využít fotografií Vladimíra Kunce.

Doporučený formát je 20x10cm nebo 20x20cm s lomem.

Nová obrazová publikace - VYSOČINA, TOULKY PŘÍRODOU

Připravujeme vydání nové obrazové publikace s názvem VYSOČINA Toulky přírodou. Jedná se o obrazovou publikaci, která je zaměřená na přírodu v kraji Vysočina, národní přírodní rezervace a památky a na přírodní památky a rezervace v kraji Vysočina. Fotografie pane Kunce jsou doplněny texty a popisky ve třech jazycích – čj, aj a nj. Velikost knihy 320/220 mm, 160 stran, křída, přebal, ind. zabalená ve folii. Doporučená prodejní cena je 550,- Kč.

 

Publikace vyjde koncem listopadu 2012. Již nyní si můžete publikaci objednat za zvýhodněné ceny na emailu foto-kunc@email.cz.

Šumava do kapsy - obrazová publikace
Edici do kapsy jsme rozšířili o nové aktualizované vydání publikace Šumava do kapsy.  Publikace zachycuje krásy Šumavy, turisticky zajímavá místa, přírodní památky a rezervace, významná města a obce. Texty jsou uvedeny ve třech jazykových verzích (čj, aj a nj). Publikace je doplněna o DVD s videofilmem, které zachycuje krásu Šumavy.
Doporučená prodejní cena publikace je 290,-Kč.
Publikaci si můžete objednat v našem e-shopu za zvýhodněnou cenu 200,-Kč.Havlíčkův Brod Genius Loci, křest publikace 14.12.2005
Obrazová publikace měla křest v Penzionu Brixen v Havlíčkově Brodě dne 14.12.2005. Úvodní slovo měla paní Lída Honzová, která přednesla i ukázky textu pana Miloše Tajovského. Křest knihy provedl starosta města pan Jaroslav Kruntorád. Autor knihy poděkoval všem co se podíleli na vzniku této reprezentativní publikace. Jmenovitě panu Miloši Tajovskému za komentář ke knize, grafiku Jiřímu Trachtulcovi, tiskárnám v Havlíčkově Brodě a kolektivu zaměstnanců Fotoatelieru VIDEO-FOTO-KUNC.
Foto ze křtu knihy,klikněte na obrázek

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace