Novinky a aktuality


20 % sleva na převod VHS na DVD v březnu 2018TÝDEN ATELIÉROVÉHO FOCENÍ 2018

V týdnu od 26.2. - 2.3. 2018 Vám nabízíme akci TÝDEN ATELIÉROVÉHO FOCENÍ ZDARMA. Fotografování probíhá v našem fotoateliéru. Fotíme: portréty, rodinné foto, děti, těhulky apod. U ateliérového focení nabízíme různá pozadí a využíváme i řadu rekvizit.
Co Vám nabízíme: výběr tří nejlepších záběrů a vypálení na CD, základní úpravu vybraných záběrů. Manipulační poplatek je 100,-!

Na fotografování je nutná rezervace předem.

Objednávat se můžete od 5.2. 2018 na telefoním čísle 569 426 427 nebo na mailu video-kunc@email.cz
Pokud by se Vám líbilo více záběrů nabízíme Vám možnost zakoupit si další za zvýhodněné ceny :
Balíčky:
3 fotografie …….Zdarma      + man. poplatek 100,-                         100,-

Do 10ks záběrů….400,-         + man. poplatek 100,-                        500,-

Do 20ks záběrů ….800,-        + man. poplatek 100,-                        900,-

Vše …………….1100,-            + man. poplatek 100,-                       1.200,-
(úprava jen 20ks)

 

VALENTÝNSKÁ SLEVA NA SVATBY OBJEDNANÉ V ÚNORU

AKCE NA SVATEBNÍ FOTO A VIDEO

Pro páry, které se rozhodli říci si v tomto roce své "ANO" jsme připravili VALENTÝNSKOU AKCI na závazné objednávky přijaté v termínu od 15. ledna do 28. února 2018.  AKCE platí na svatební foto nebo video.
Slevy jsou od kolekce SVATBA (500,-), kolekce CELÝ DEN (1000,-)

Svatební foto nebo video je možno objednávat přes objednávkový formulář na www.svatbykunc.cz, telefonicky na čísle 569 426 427, mailem na: video-kunc@email.cz nebo v našem atelieru Beckovského ul. 2179, Havlíčkův Brod.

Těšíme se, že budeme moci zachytit Váš jedinečný svatební den.

STOLNÍ A NÁSTĚNNÉ KALENDÁŘE VYSOČINA 2018

Tak jako každý rok, i letos máme v nabídce stolní a nástěnné kalendáře Vysočina ve fotografii Vladimíra Kunce.
Kalendáře je možné zakoupit v našem fotoateliéru.

.

MATURITNÍ PLES - fotokoutek, natáčení a fotografování
Maturitní ples jedině od nás!

- v přísálí rozložíme svůj fotokoutek pro okamžitou fotografii, kde Vám bude k dispozici po celou dobu plesu fotografka, fotografie si odnesete ihned s sebou ( cena foto 15x20 cm od  30,-). Foto si můžete pořídit i se srandovními kartičkami s nápisy a rekvizitami.

 -z Vašeho maturitního plesu Vám natočíme reportáž v HD kvalitě, s titulky, efekty a atraktivním střihem, dostanete klasické DVD v originálním obalu, nebo Vám film ve vyšší kvalitě uložíme na virtuálním úložišti ke stažení. Cena od 200,- za DVD (při odběru celé třídy).

- z Vašeho maturitního plesu Vám nafotíme reportáž, dostanete DVD s upravenými fotografiemi ve vysoké kvalitě, ze všech fotografií Vám vyrobíme slideshow s Vašimi oblíbenými písničkami. Cena od 170,- za DVD (při odběru celé třídy).

- na památku na školní léta Vám natočíme videoklip přímo u Vás ve škole – cena viz. dohoda

- pro třídního učitele dvd s filmem a fotografiemi zdarma.

Rezervace příjmáme na e-mailu: video-kunc@email.cz, tel. 569 426 427 nebo osobně v našem atelieru - Beckovského ul. 2179, HB.


OBRAZOVÉ PUBLIKACE Z VAŠEHO REGIONU, MĚSTA, OBCE

Nabízíme Vám zpracování reprezentativní obrazové publikace z Vašeho regionu s fotografiemi pana Vladimíra Kunce. Kniha může být doplněna o DVD s videofilmem o regionu. Texty v knize bývají většinou v českém, anglickém a německém jazyce. Zpracováváme knihy menších formátů (150 x 150 mm) i velké obrazové knihy. Rádi vyhovíme Vašim požadavkům. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte.


KRKONOŠE obrazová publikace

Připravujeme obrazovou publikaci s názvem Krkonoše. Kniha bude na fotografiích pane Kunce zachycovat krásu Krkonoš. Jedná se o předělanou knihu Krkonoše do kapsy, která vyšla v rámci Edice do kapsy a nyní je již vyprodaná.

Rozměry knihy 23 x 23cm. DPC 390,-. Všechny texty a popisky fotografií jsou v třech jazycích – aj, nj, čj.PŘEVOD VHS NA DVD

Máte doma nějaké záznamy na VHS kazetách o které byste neradi přišli? Nabízíme Vám jejich převod na DVD, neváhejte a kontaktujte nás.  Tyto magnetické záznamy mají omezenou životnost a mohou postupem času ztrácet kvalitu, byla by škoda o ně přijít.

·   Specializujeme se na přepis VHS, S-VHS videokazet nebo VHS-C, S-VHS-C na DVD video a optimalizací celého procesu za zachování té nejlepší kvality obrazu i zvuku.

·   Neuchováváme žádné kopie vašich záznamů -> maximální diskrétnost a ochrana vašich soukromých záznamů.

·   Máme krátké dodací lhůty – do týdne zakázku zpracujeme.

·   Převádíme také ostatní kazety z videokamer ve formátech: MiniDV, Video 8, Hi8, Digital 8.

ZMIZELÝ HAVLÍČKŮV BROD 2

30. 9. 2015 na Havlíčkově náměstí pokřtíme knihu Zmizelý Havlíčkův Brod 2. Jedná se o druhý díl publikace Zmizelý Havlíčkův Brod. V druhém díle jsou na historických snímcích zachyceny lokality Humpolecká, rybníky v Havlíčkově Brodě, park, Vagónka, a další. Texty k fotografiím doplnil pan Miloš Tajovský. Křest se uskuteční od 16.00 hodin, knihu si budeme moct zakoupit v našem stánku již od 14.00 hodin. Ke každé zakoupené knize dostanete malý dárek.

Nová kniha SANTINI
Dotisk právě vychází!
Santini

průvodce životem a dílem genia barokní gotiky

Jan Santini Aichel je jedním z nejvýznamějších architektů české historie.
Žil v letech 1677 - 1723 a jeho dílo se v stává mimořádně ceňeným.
Mezi jeho nejznámější stavby patří Poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře, katedrály v Sedleci u Kutné hory či v Kladrubech u Stříbra.
Poutavý životopis a popisy dalších dvaceti děl zpracovaných Stanislavem Růžičkou, který patří mezi přední znalce jeho díla jsou dokresleny barevnými fotografiemi
Vladimíra Kunce. Příležitost k putování po stopách geniálního architekta. 168 stran, více než 160 barevných fotografií. Česká a anglická verze.

ŠUMAVA genius loci

Pod tímto názven připravujeme vydání nové obrazové publikace zachycující krásy Národního parku Šumava. Na téměř 200 fotografií Vladimíra Kunce jsou zachyceny překrásné výhledy a pláně Šumavy, její  potoky, řeky a jezera. Nechybí ani kapitola tajemných slatí. Knihu doplňuje text pana Františka Kubů ve třech jazykových verzích. Formát B4, 152 stran, křída, pevná vazba V8, přebal, lamino. Knihu si již nyní můžete objednat za výhodnou cenu přes náš E -Shop

ZMIZELÝ HAVLÍČKŮV BROD
Kniha Zmizelý Havlíčkův Brod je mezi havlíčkobrodskými čtenáři velmi oblíbená a první vydání bylo během několika málo dní vyprodáno. Nyní vyšlo druhé vydání této knihy, které si stejně jako to první můžete zakoupit u nás v ateliéru. Cena publikace je 360,-.  Knihu si můžete také zakoupit na našem e-shopu.
Zmizelý Havlíčkův Brod

Tak se jmenuje nová publikace pana Kunce a pana Tajovského, která zachycuje na zajímavých a málo zveřejňovaných snímcích proměny města od 40.let po současnost, převážně však v 70-tých a 80-tých letech minulého století. Je zaměřena především na lokality Louže, Smetanovo náměstí, autobusové nádraží a přeložka...at.

Publikaci si můžete zakoupit na našem e-shopu za sníženou cenu.

Autoři knihy Havlíčkobrodskou veřejnost zvou na představení knihy Zmizelý Havlíčkův Brod, které bude probíhat od 14,00 v pátek 20.6. 2014 u kašny na Havlíčkově náměstí v Havlíčkově Brodě. Při té příležitosti bude možnost si publikaci výhodně zakoupit. Představení knihy zakončíme v 17,00 hodin jejím pokřtěním vodou z kašny. Pozvánka: klikni na obrázek

POHLEDNICE ŠUMAVY

Rozšířili jsme naši nabídku pohlednic Šumavy o 12 panoramatických pohlednic. Nyní tedy nabízíme klasické pohlednice 10x15 cm – 12 motivů, její doporučená prodejní cena je 5,- až 6,-, nákupní cena 2,40Kč. Nově nabízíme panoramatické pohlednice – 12 motivů. Doporučená prodejní cena panoramatické pohlednice je 7,-, nákupní cena 3,90Kč. V případě zájmu Vás prosíme o vyplnění objednávky a zaslání na naši adresu. Pohlednice nabízíme do komisního prodeje i na fakturu. Při odběru na fakturu Vám budeme účtovat o 20% nižší cenu.


ZMIZELÝ BROD - nově připravovaná publikace

ZMIZELÝ BROD, tak se bude jmenovat nová obrazová publikace fotografií města z minulého století, kterou vydává Fotoatelier VIDEO-FOTO-KUNC. Prosíme majitele zajímavých záběrů o zapůjčení a spolupráci na knize. Hlavně máme zájem o foto z 60. až 80. let. minulého století. Děkujeme. Případné informace Vám podá Vladimír Kunc, video-kunc@email.cz, tel. 606 299 489.JIHLAVA MĚSTO V SRDCI VYSOČINY

Tak se jmenuje nová obrazová publikace z naší tvorby. Více než 200 fotografií ukazují  krásy města ve všech ročních obdobích. Knihu doplnil textem ve třech jazykových verzích pan Miloš Tajovský. Křest knihy se uskuteční v pondělí 25.listopadu 2013. Od 26.listopadu se bude publikace prodávat na našem e-shopu a u nás v ateliéru. Využijte akci PUBLIKACE 1+1 zdarma!  Dále publikaci prodávají vybraní knihkupci na Vysočině. Ukázky z publikace se Vám zobrazí, pokud kliknete zde.

PUBLIKACE 1+1 ZDARMA

V prosinci 2013 nabízíme akci na naše publikace 1+1 zdarma, kterou jsme připravili v rámci 20.výročí založení ateliéru. V kategorii velké obrazové publikace nabízíme tyto tituly: Vysočina toulky přírodou, Zakázaná Šumava, Žďár nad Sázavou město pod Zelenou horou, Havlíčkův Brod portrét města, Jihlava město v srdci Vysočiny (novinka, publikace bude v prodeji od 26.11. 2013). Z Edice do kapsy (obrazová publikace s DVD) nabízíme tituly: Krkonoše do kapsy, Havlíčkobrodsko do kapsy, Šumava do kapsy a Žďárské vrchy do kapsy.Ke každé zakoupené publikaci dostanete velkou obrazovou publikaci Jižní Čechy genius loci (I.vydání)zdarma. Publikace nutno zakoupit ve Fotoatelieru FOTO KUNC nebo objednat přes email video-kunc@email.cz. Akce se nevztahuje na objednávky přes e-shop.

Žďár nad Sázavou - Město pod Zelenou horou
Ve spolupráci s Městem Žďár nad Sázavou připravujeme vydání obrazové publikace o tomto městě a jeho okolí. Publikace bude tříjazyčná - čj, aj, nj. Formát publikace B4  (32x22 cm), křída, přebal, lamino, cca 144 stran.

Firmám nabízíme možnost se v této publikace při odběru knih zdarma prezentovat. Bližší informace o možnostech prezentace na emailu: video-kunc@email.cz.

Nová obrazová publikace - VYSOČINA, TOULKY PŘÍRODOU

Připravujeme vydání nové obrazové publikace s názvem VYSOČINA Toulky přírodou. Jedná se o obrazovou publikaci, která je zaměřená na přírodu v kraji Vysočina, národní přírodní rezervace a památky a na přírodní památky a rezervace v kraji Vysočina. Fotografie pane Kunce jsou doplněny texty a popisky ve třech jazycích – čj, aj a nj. Velikost knihy 320/220 mm, 160 stran, křída, přebal, ind. zabalená ve folii. Doporučená prodejní cena je 550,- Kč.

 

Publikace vyjde koncem listopadu 2012. Již nyní si můžete publikaci objednat za zvýhodněné ceny na emailu foto-kunc@email.cz.

Šumava do kapsy - obrazová publikace
Edici do kapsy jsme rozšířili o nové aktualizované vydání publikace Šumava do kapsy.  Publikace zachycuje krásy Šumavy, turisticky zajímavá místa, přírodní památky a rezervace, významná města a obce. Texty jsou uvedeny ve třech jazykových verzích (čj, aj a nj). Publikace je doplněna o DVD s videofilmem, které zachycuje krásu Šumavy.
Doporučená prodejní cena publikace je 290,-Kč.
Publikaci si můžete objednat v našem e-shopu za zvýhodněnou cenu 200,-Kč.Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace